Каталог силіконових принад Kosadaka поповнено новою моделлю віброхвоста Manticora 100мм, а також новими кольорами лінійки приманок Awaruna! Віброхвіст Косадака Мантикора має профіль тіла популярних об'єктів харчування хижака - плітки та уклейки. Компактна хвостова лопать в комбінації з м'яким еластичним тілом дозволяє домогтися реалістичної поведінки приманки, схожої за рухом на ослаблену рибку.
Калоритний потенціал забарвлень виділяється поєднаннями кислотних, фіолетових і натуральних тонів, здатних перекрити домінуючі умови лову на водоймах України. Якість застосовуваного матеріалу в приманках показує високі стандарти - при цьому виробник зберігає лояльний рівень цін на моделі, що випускаються.
Результативна риболовля на хижака у верхніх шарах можлива виключно із застосуванням спеціальних приманок - через велику кількість рослинності в реаліях більшості водойм вагому значимість серед топвотеров мають силіконові імітації-незацепляйки, що дають високу прохідність при достатній помітності для хижака. Модельний ряд приманок Косадака для даного напрямку проявився у створенні імітацій в формі жаб і мишей - новинки добре пристосовані під типові українські мілководдя і відрізняються компактними розмірами при ефективних фірмових кольорах Косадака.
Поверхневі імітації Kosadaka здатні успішно проходити зарості трави, латаття або закоряжені ділянки. Вістря гачків якісно прикриті об'ємним м'яким матеріалом корпусу приманки - оптимальна еластичність тіла зберігає свою структуру при контакті з перешкодою, але при цьому легко піддається зубам при атаці хижака. У момент клювання рекомендується запізнитися з підсічкою - після візуальної атаки необхідно відчути хватку хижака вудилищем, щоб приманка опинилася в пащі щуки.