Графік роботи
Пн-Сб:9.00 - 19.00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок
ВхідРеєстрація
Про магазинОплата і доставкаКонтакти НовиниАкціїСтаттіДисконтна програма
+38(098) 8-2222-83
+38(095) 3-2222-83
+38(050) 0-7329-22
Чорна п'ятниця - максимум знижок! ✅ Новинки наметів Lotos ✅ Мормишки Winter Star ✅Спіннінгі Favorite Black Swan ✅ Новинки термосів Zojirushi

Новинки воблерів Kosadaka - моделі, які створять нову реальність твоєї риболовлі!

Новинки воблеров Kosadaka - модели, которые создадут новую реальность твоей рыбалки!

Фірма Косадака вручає щасливий осінній подарунок всім спінінгістам - зустрічайте плеяду вкрай перспективних новинок воблерів для головних українських хижаків! У даному переліку фігурують як вельми впізнавані прототипи моделей-легенд, так і досить оригінальні знахідки від розробників самої компанії.
До осені 2021 року компанія представила близько 20 новинок воблерів, серед яких можна знайти версії для лову великої та дрібної хижої риби, воблера для риболовлі на течії і стоячої води, для облову глибин і мілководних ділянок водоймища. Широкий діапазон умов охоплює локації лову практично всіх видів хижих риб України.
Рибалка на хижу рибу восени тісно пов'язана з обловом ям і трав'янистих ділянок - в цьому відношенні асортимент каталогу воблерів Косадака пропонує великий вибір ратлинів і воблерів міноу, особливості яких здатні привернути увагу хижака на значній акваторії водної площі. Реалістичні за своєю манерою гри твічінгові моделі і модифікації ратлинів складають ефективне ядро, можливості якого при грамотному застосуванні спінінгістом дають успіх в полюванні на хижака фактично в будь-яких площинах водної товщі!

voblery-kosadaka-novinki-2021

← назад
0Порівняти
0Блокнот
0Переглянуті
0Кошик